Emil Lindgren oljemålning

167284

LINDGREN, Emil (1866-1940): "Grisslehamn", signerad och daterad E Lindgren 1917, olja på duk, 76x104 cm

Konst, Måleri

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (19 bud)
612307
5 400
612276
5 200
612306
5 200
612276
4 800
612305
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.