Bägare i silver Norge

167282

BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm

Bucklor, kulfötter med skador

Silver

Bägare i silver Norge

Budhistorik (5 bud)
607261
607101
950
602346
750
601810
700
597883
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.