Picasso litografi

167279

PICASSO, Pablo (1887-1985): Colombe volant - ā l'Arc en ciel, signerad och daterad 10.10.52 i trycket, numrerad 432/1000, färglitografi, 24x32 cm

Picasso litografi

Budhistorik (19 bud)
611536
1 700
611063
1 600
611535
611063
1 400
611534
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.