Oidentifierad konstnär oljemålning

167278

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Svanar vid sjö, olja på pannå, otydligt monogramsignerad och daterad, 42x26 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

609624
2013-01-28 14:16:57

2013-01-30 kl 15:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.