Knut Jansson oljemålning

167276

JANSSON, Knut (1882-1966): Vårdag vid sjön, Trekanten, signerad Knut Jansson, a tergo daterad 1934, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Måleri

Knut Jansson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
612094
612089
612086
1 900
612078
1 800
612084
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.