Teservis Havthorn

167268

TESERVIS, ca 48 dlr, Havthorn, bestående av; 9 kaffekoppar med fat, 14 mindre fat, 15 assietter, 3 äggkoppar, 4 uppläggningsfat, 2 skålar med lock och skål

Skador, gulnader, nagg

Keramik/Porslin

Teservis Havthorn

Budhistorik (3 bud)

602850
601576
598244

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.