Peter Dahl litografier

167266

DAHL, Peter (född 1934), 4 st: Farmors Hus, signerade 256/375, färglitografier, 56x86 cm vardera

Peter Dahl litografier

Budhistorik (19 bud)
612254
5 800
612248
5 600
612247
5 400
612240
5 200
612239
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.