Max Hänel tusch

167263

HÄNEL, Max (1863-1921): Stockholmsbilder, 52 st, mestadels signerade och daterade, tusch/blandteknik, 5x12 - 22x13 cm, i album

Konst, Måleri

Max Hänel tusch

Budhistorik (11 bud)
613043
900
612818
850
612818
700
612946
650
612818
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.