Peter Dahl litografi

167262

DAHL, Peter (född 1934): Interiör från KB, signerad Peter Dahl 311/375, litografi, 30x40,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Peter Dahl litografi
Budhistorik (19 bud)
610771
1 300
610413
610770
610413
610332

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.