Ulrica Hydman Vallien litografi

167261

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Mamma pappa barn, signerad Ulrica HV, 65/300, färglitografi, 36x48 cm

Budhistorik (12 bud)
610785
900
610746
850
610784
850
610746
610667
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.