Alfred de Breanski marint motiv

167259

BREANSKI, Gustave de (England 1856-1898): Marint motiv, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, 76x127 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
611518
10 500
611514
10 000
611514
8 000
611512
6 600
611511
6 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.