Peter Dahl litografi

167258

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad o daterad Peter Dahl -80 123/250, litografi, 54x42 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (13 bud)
612229
1 300
612228
612225
610337
612224

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.