Peter Dahl litografi

167257

DAHL, Peter (född 1934): Kravaller, signerad och daterad Pter Dahl -76 47/260, färglitografi, 55x45 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (18 bud)
611251
611312
1 400
611251
1 300
611310
611251

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.