John-E Franzén färglitografi

167256

FRANZÉN, John-E (född 1942): "Bromma Texas", signerad o daterad JEF 1996, PT, färglitografi, 46x58 cm

John-E Franzén färglitografi
Budhistorik (5 bud)
611110
1 700
609444
1 600
608820
603229
1 400
601195

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.