Lennart Jirlow litografi

167252

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Café, Brasserie, Vins", signerad L Jirlow, 177/240, färglitografi, Mourlot, 35x44 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (12 bud)
611250
605989
605989
607676
605989
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.