Peter Dahl litografi

167249

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par med trumpetare, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 57x42 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (7 bud)
612204
1 900
612136
1 800
611731
1 700
602428
1 600
611351
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.