Mona Huss Wallin litografi

167247

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Gamla stan med Gondolen, signerad o daterad M Huss 2000, PT, färglitografi, 112x49 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (14 bud)
611055
1 700
611201
1 600
611055
611046
1 400
610030
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.