Mona Huss Wallin litografi

167246

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W-80, 66/460, färglitografi, ca 112x49 cm

Skrapmärke

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (6 bud)
610050
550
601466
500
610049
500
601466
603621

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.