Peter Dahl litografi

167245

DAHL, Peter (född 1934): Dansande med cello, signerad Peter Dahl 209/375, färglitografi, 42x58 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (18 bud)
611256
3 800
611255
3 600
611249
3 400
611246
3 200
611244

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.