Peter Dahl litografi

167244

DAHL, Peter (född 1934): Orkester med dansande människor, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 39x56 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (16 bud)
611185
2 800
611183
2 600
611181
2 400
611170
611179

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.