Lena Linderholm litografi

167243

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm 52/190, färglitografi, bladstorlek 59x86 cm

Lena Linderholm litografi

Budhistorik (27 bud)
612197
2 600
612194
2 400
612192
612191
612190
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.