Lena Linderholm litografi

167242

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Båtar och blommor, numrerad, signerad Lena A Linderholm 196/225, färglitografi, bladstorlek 77x58 cm

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (24 bud)
611294
1 800
611292
1 700
611290
1 600
611288
611285
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.