PG van Os oljemålning

167241

VAN OS, Pieter Gerardus (1776-1839), tillskriven: Kor och får i hage, signerad o daterad PG van Os fec 1829, olja på duk, 41x55 cm

Renoverad, dubblerad

Konst, Måleri

PG van Os oljemålning

Budhistorik (1 bud)

609106
2013-01-27 22:11:21
7 000

2013-01-30 kl 17:08
Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.