Marc Chagall färglitografi

167220

CHAGALL, Marc (1887-1985): Komposition, signerad i trycket, numrerad 341/500, färglitografi, 45x36 cm

Nedre marginal vikt runt bakstycket, övriga marginaler beskurna.

Marc Chagall färglitografi

Budhistorik (11 bud)
611186
610694
610694
1 700
610923
1 600
610694
850

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.