Oljemålningar blomsterstilleben

167211

VÄGGFÄLT, 2 st, 1800/1900-tal, blomsterstilleben, olja på duk, 60x30 cm vardera

Uppfodrade på pannå

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
610242
603654
607254
603654
1 900
607243
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.