Oljemålning 1800-tal

167208

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Segelbåtar på öppen sjö, olja på duk, 35x50 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
610603
608967
1 400
608966
1 300
608886
607960

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.