RG Hutchison oljemålning

167206

HUTCHISON, Robert Gemmell (1855-1936): Pojkar i bäckfåra, signerad R G Hutchison, olja på duk, 35x45 cm

Konst, Måleri

RG Hutchison oljemålning

Budhistorik (18 bud)
611172
29 000
610258
28 000
607430
27 000
610222
27 000
607430
26 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.