Skålar

167204

SKÅLAR, 4 st, glaserat lergods varav en med målad dekor, 1800-tal, diameter 21-23 cm

smärre nagg

Keramik/Porslin

Skålar

Budhistorik

2013-01-27 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.