Sven Lidberg litografier

167201

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (5 bud)
601671
610436
601671
609971
601671

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.