Brosch guld och lavakamé

167197

BROSCH, guld, skuren lavakamé

Lavasten med skador och slitage

Guld/Smycken

Brosch guld och lavakamé
Budhistorik (9 bud)
611987
1 800
611968
1 700
611937
1 600
611936
611935

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.