Theodore Appleby Komposition

167191

APPLEBY, Theodore (1923-1985): Komposition, signerad Appleby, otydligt daterad, olja på duk, 114x98 cm

Konst, Måleri

Theodore Appleby Komposition

Budhistorik (4 bud)

606686
5 000
602593
601996
601954

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.