André Lanskoy färglitografi

167186

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 67//100, färglitografi, 68x44 cm; oramad

Fläckar (foxing) i marginaler

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (21 bud)
610691
1 700
611017
1 600
610691
611005
1 400
610691
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.