Tomasz Holuj oljemålning

167172

HOLUJ, Tomasz (född 1947): "Words can´t decribe it", signerad, daterad a tergo 2011, olja på duk, 50x50 cm

Konst, Måleri

Tomasz Holuj oljemålning

Budhistorik (13 bud)
610879
610438
3 600
610437
3 200
610435
610434
2 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.