Peter Dahl färglitografi

167171

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 536/1500, färglitografi, 60x87 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (12 bud)
610857
1 600
610335
609982
1 400
609982
1 300
608330

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.