Victor Vasarely färgserigrafi

167169

VASARELY, Victor (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 192/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 73x43 cm

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (8 bud)
610948
610705
2 800
610705
2 400
604482
608475

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.