Salvador Dali färglitografi

167166

DALI, Salvador (1904-1989): "Port Lligat Vénus aux tiroirs", signerad och numrerad Dali 113/250, färglitografi, 79x56 cm

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (23 bud)
611038
9 000
611040
9 000
611038
8 600
611033
8 400
611037
8 400

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.