Roberto Matta färgetsning

167165

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): "L´Arc Obscure des Heures", signerad, 86/125, färgetsning, 48,5x67 cm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (6 bud)
610703
3 400
608457
3 200
608457
2 400
601367
606444

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.