Skrin allmoge

167155

SKRIN, 1800-tal, allmoge, bemålat, höjd 19, 31x20 cm

skador, ej originalnyckel

Allmoge

Skrin allmoge

Budhistorik (10 bud)
605594
1 700
605114
1 600
604827
605113
1 400
604827
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.