Tallrikar Löja Gustavsberg

167153

TALLRIKAR, 11 st., (6+5), "Löja", Stig Lindberg för Gustavsberg, flintgods, diameter 17 resp. 24,5 cm

Krackelyrer, slitage, enstaka nagg

Keramik/Porslin

Tallrikar Löja Gustavsberg

Budhistorik (3 bud)

600241
607695
600241

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.