Vladimir Tresnak oljemålning

167152

TRESNAK, Vladimir (född 1950): "Mordet på Abraham Lincoln", signerad Tresnak, olja på duk, 81x52 cm

Konst, Måleri

Vladimir Tresnak oljemålning

Budhistorik (8 bud)
611959
600
611384
550
611958
550
611384
500
611957
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.