Sideboard i jakaranda

167150

SIDEBOARD, 1960/70-tal, jakaranda, höjd 78, 166x46, nyckel finns

Smärre fanérskador

Sideboard i jakaranda

Budhistorik (22 bud)
610008
4 600
610004
4 400
609996
4 200
609995
609709
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.