Sven Erixson färglitografi

167145

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Strandbild, signerad Sven Erixson -48 , färglitografi, 37x57 cm

Gulnad

Sven Erixson färglitografi

Budhistorik (18 bud)
610953
1 300
603974
610928
603974
610899
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.