Bokhylla teak

167144

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak och svartmålat trä, höjd 171, 74x34 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador

Bokhylla teak

Budhistorik (24 bud)
609989
609997
609989
1 900
609986
1 800
609988
1 800

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.