Matbord för upp till 24 personer

167133

MATBORD, sengustaviansk stil, fothylsor i mässing, mahogny, höjd 76, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor i original, 60 cm styck, senare påhängsskivor för en total längd om 540 cm, plats för 24 sittande.

Bruksslitage samt mindre skador

Budhistorik (20 bud)
611827
6 600
611826
6 400
611825
6 200
611824
6 000
611823
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.