Bengt Orup olja på duk

167117

ORUP, Bengt (1919-1996): Komposition, signerad Orup, olja på duk, 47x56 cm

Konst, Måleri

Bengt Orup olja på duk

Budhistorik (10 bud)
610744
610323
3 800
609903
3 200
609863
2 800
609829

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.