Byrå

167115

BYRÅ, 1800-tal, rotfanér, höjd 116, 81x51 cm, nycklar finns

Slitage, fanérskador

Byrå

Budhistorik (14 bud)
609936
1 800
609930
1 700
609925
1 600
609843
609841
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.