Kinesisk byrå

167114

BYRÅ, 1900-tal, kinesisk, bemålad, höjd 95, 104x50 cm

Slitage

Möbler, Orientaliskt

Kinesisk byrå

Budhistorik (8 bud)
609897
608588
608043
600
607681
550
607339
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.