Soffbord 1960-tal

167111

SOFFBORD, med stenskiva, 1960-tal, höjd 55, 90x90 cm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (27 bud)
607910
608684
607910
3 400
607855
3 200
607908

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.