Max Book olja

167106

BOOK, Max (född 1953): "Union" signerad och daterad a tergo Max Book 1989, olja på pannå, 24,5x36 cm

Konst, Måleri

Max Book olja

Budhistorik (32 bud)
608748
7 000
608747
6 800
608740
6 600
608738
6 400
608736
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.