Tsubas

167103

TSUBAS, 8 st, i järn, delvis med förgylld dekor, 17/1800-tal

Vapen/Medaljer

Tsubas

Budhistorik (14 bud)
605033
6 000
605032
5 800
604195
5 600
603243
3 200
603223

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.